Rezerwacje


Jarosławiec to turystyczna miejscowość, położona w sercu polskiego wybrzeża, w powiecie sławieńskim, między Ustką a Darłowem. Należy ona do najbardziej malowniczych nadmorskich miejscowości w Polsce. O atrakcyjności i niepowtarzalnym klimacie Jarosławca stanowi jego usytuowanie. Potężny klif, na którym leży, wznosi się aż do 45m nad poziom morza i obfituje w miejsca widokowe zapewniające niezapomniane wrażenia, zaś szeroka piaszczysta plaża, w którą klif przechodzi w zachodniej części miejscowości, to doskonałe miejsce błogiego wypoczynku w słońcu. Dzięki dalekiemu wysunięciu w morze oraz temu, że w pobliżu nie ma przemysłu ani ujść większych rzek, woda morska ma tutaj najwyższą klasę czystości.

 

 

W Jarosławcu znajduje się także największy w Polsce park wodny, w którym można wspaniale spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Wiecznie zielone iglaste lasy, którymi otoczony jest kurort, są znakomitym miejscem na spacery i wycieczki rowerowe, jesienią zaś – stanowią prawdziwe eldorado dla grzybiarzy. Dla strudzonych pędem życia Jarosławiec proponuje wycieczki bryczkami lub rejsy łodzią.

 

 

 

Nad wszystkim góruje zbudowana w 1829 roku, wysoka na ponad 33 metry latarnia morska, której światło dociera do okien naszego pensjonatu.. Z jej tarasu rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na morze i dwa pobliskie jeziora – Wicko oraz Kopań.

 

 

Ponadto Jarosławiec zaprasza Państwa do smażalni, wędzarni, licznych barów, które rozciągają się na całej długości nowych, brukowych uliczek oświetlanych stylizowanymi latarniami.

 

 

Ta mała miejscowość tętni życiem i zamienia się w prawdziwe miejsce wypoczynku i rozrywki.

Pensjonat ConstansJarosławiec Nocleginoclegi